Vetasupra Maxi Blok
Vetasupra Maxi Block 2

VİTAMİNLER: 3a672a – Vitamin A (Retinol Asetat) 3a671 – Vitamin D3 (Cholecalsiferol) 3a700 – Vitamin E (Alfa Tokoferol Asetat)

İZ ELEMENTLER: E1 – Demir (Demir Oksit) 3b202 – İyot (Kalsiyum İyodat) 3b305 – Kobalt (Kobalt Sülfat) 3b405 – Bakır (Bakır Sülfat) 3b503 – Mangan (Mangan Sülfat) 3b603 – Çinko (Çinko Oksit) 3b801 – Selenyum (Sodyum Selenit)

Vetasupra Maxi Blok

KULLANIM AMACI: Son yıllarda yüksek verimli süt ve besi kültür ırklarının artması ile doğru orantıda besin madde ihtiyaçları da artmıştır. Yalama bloğu yüksek mineral madde ve vitamin içeriği ile küçükbaş ve büyükbaş hayvanlardan daha iyi verim almak için kullanıma sunulmuştur. A, D ve E vitamini içeriği sayesinde vitamin eksikliklerini karşılar. Hayvanların günlük tuz ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. Toprak, duvar ve diğer zararlı ürünleri yeme ve yalama alışkanlığını engeller. Kalsiyum ve fosfor açısından oldukça zengindir. İştah açıcıdır.Tüy, kıl, tırnak ve yün görünüm ve yapısının düzenlenmesinde yardımcı olur. Kalsiyum ve fosfor metabolizmasını düzenler. Et ve süt veriminin artmasına yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ: Hayvanların rahat ulaşabilecekleri mesafede yemlik ve sulukların yanına koyarak veya ortasındaki delikten asarak yalamasını sağlayınız.

DEPOLAMA ŞEKLİ: Serin, kuru, ışıksız ve rutubetsiz ortamlarda depolanmalıdır.