Biz Kimiz?

biz kimiz cover 2 2

Yem katkı sektörünün geliştirilmesi ve üretiminde 28 yıldan fazla, küresel pazarlamada ise 22 yıldan fazla deneyime sahip olan Reva Nutrition, hayvansal üretim endüstrisi için yüksek kaliteli ve çözüm odaklı ürünleri ile en güvenilir ortağınızdır.

1994 yılında temelleri atılan Reva Nutrition, mevcut hayvancılık sektöründe artan üretkenliğe ve hayvan sağlığına katkıda bulunan, sürdürülebilir ürünler için ilk günden bu güne çalışmakta ve yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada da artan bu talebe karşılık vermek için endüstriyel ve üretici grubun ihtiyacı olan yem katkı maddelerini teknolojik ve titiz üretim noktasında tüketiciye sunmaktadır.

Sıkı çalışan Ar-Ge ekibi ile çiftlik çözümleri, hayvan besleme gibi birçok konudaki çalışmaları neticesinde piyasaya yön veren ve üreticinin kazancını kendi sorumluluğu olarak kabul eden Reva Nutrition; ürünlerinin kalite standartlarını ölçmek ve daha yukarıya taşımak için kendi bünyesindeki laboratuvarlarda, eksiksiz her üründen numune alarak hassas analizler yapmaktadır. Ürün, en iyi haline geldikten sonra tüketiciye sunulur.

Reva Nutrition, müşteri memnuniyeti ve yüksek verim hedefini sürdürerek, günümüzde de markalarını Türkiye ve bütün dünya ülkelerinde en yüksek seviyeye ulaştırmayı hedeflemektedir.

VİZYON

-Ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak süreklilik sağlamak.

-Fark yaratarak kalıcı çözümler sunmak.

-Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojik yenilikleri takip ederek gelişmeye devam etmek.

-Bu bilgiler ışığında geniş ürün yelpazesi ile Türkiye ve Dünya hayvancılığında öncü olmak.

MİSYON

Yem katkı sektöründe, Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere uygun, topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, çevreye duyarlı bir biçimde tüketicilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.