Üretim

uretim kapak v2

Reva Nutrition olarak üretimde birincil önceliğimiz ürün kalitesidir.

Kazancını sorumluluğumuz olarak gördüğümüz tüketicilere ulaşacak olan ürünlerin, üretimden en kaliteli şekilde; fakat aynı zamanda da tedarik zincirini bozmayacak hız ve verimlilikte üretilmesini sağlıyoruz.

Uretim 2
Uretim 3

Hassas dozajlama teknikleriyle üretiyoruz.

Endüstri 4.0 hedefimizle çalışmaya devam ettiğimiz üretim fabrikamızda, tedarik edilen hammadde ve yardımcı malzemelerin kalite kontrolleri, her ürün giriş çıkışında eksiksiz olarak tekrarlanıyor. Planlaması tamamlanmış üretim programından yola çıkarak, üretilecek ürünün reçetesini dijital ekranlardan görüntüledikten sonra ürüne girecek her madde hassas dozajlama teknikleri ile bir araya getirilir ve tam homojenizasyon sağlanıp otomatik tartım ve paketleme ünitelerine gider.

Analizi yapılan ürünlerimiz sizler için yola çıkıyor.

Ürünlerimizin çözüm sağlayacak çiftliklere gidecek yolculukta ve kullanım süresince vaadini tam olarak yerine getirebilmesi için; Tartım kontrolleri ile eksiksiz miktarda olmasına, İçerik kalitesini sağlamak için her parti üründen alınan numuneler ile laboratuvarlarımızda analizi yapılmış şekilde ve Ambalaj sağlamlık testlerini başarılı bir şekilde geçmiş olmasına büyük önem veriyoruz.

Uretim 1