o
REVA
Рева производит кормовые добавки.
Основанная в 1994 году, Рева работала в первые два года в производстве кормовых добавок, неизбежных ингредиентов для производства кормов. В соответствии с требованиями как отраслевых групп, так и производственных групп кормовые добавки предоставляются нашим потребителям осторожным и технологичным способом. В 1995 году наша компания с гордостью развивается, запустив в течение очень короткого времени лижущие блоки для производственного ассортимента одной из ведущих компаний в своей области.
E- КАТАЛОГ СКАЧАТЬ

TOZ PREMİKSLER

REVA olarak yurt içi ve yurt dışı pazarında satışı yapılan 250 den fazla Toz Premiks ürün çeşidiyle satışlarımız devam etmektedir. Her geçen gün satış ağımızı daha da büyülterek yurt içinde ve yurt dışında sektörün lider firmaları arasındaki yerimizi koruyoruz.

PELET PREMİKSLER

TÜBİTAK PROJESİ olarak tescillenen ve AR-GE araştırmalarımız sonucu ortaya çıkardığımız PELET Premikslerimizi Türkiye de bir ilk olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz .Pelet ürünlerimiz tamamen soğuk presle,hiçbir ısıl işlem görmeden üretilmektedir. Üretim sonrası vitamin ve mineral analiz labaratuarımızda tüm analizleri yapılmış olarak satışa sunulmaktadır.

SIVI PREMİKSLER

Kanatlılar,Ruminantlar,Atlar,Develer, Arılar ve Kedi,köpek gibi Pet hayvanlar vb bir çok tür için ürettiğimiz sıvı vitamin ,mineral,aminoasit,probiyotik içerikli ürünlerimizle yurt içi ve yurt dışı pazarındayız.50 ml lik küçük şişelerden 1000 lt lik tanklara ,geniş ambalaj yelpazesi ile sıvı premiks üretimi yapmaktayız.

YALAMA JELLERİ VE BLOKLARI

Yalama Bloğu üretiminde ve satışında sektörün lider firması olan REVA,Yalama jeli üretimindeki modern tesisi ile ve Tübitak destekli AR-GE çalışmasıyla bilimsel,yenilikçi ve modern üretilen ürünleriyle hayvan beslemeye alternatif çözümler sunmaktadır.

БРЕНДЫ

Банк знаний

о витаминах и минералах

Мероприятия

Справедливый график и проекты социальной ответственности

Региональные сотрудники

Региональные продавцы


+90 (332) 355 10 49
[email protected]
Vatan Sanayi Kavaf Sokak No: 47- 49 Karatay / KONYA / TÜRKİYE
миссия видения
миссия видения
Мы стремимся поддерживать животных, которые достигают более продолжительной и здоровой жизни благодаря нашим высококачественным продуктам . Поэтому мы развиваемся, внедряя научно-технические инновации, которые непрерывно улучшаются изо дня в день. С нашей продукцией мы поставляем международный фондовый сектор.
БЫСТРЫЙ КОНТАКТ

Copyright © Reva Tarım Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti | KONYA
konya web tasarımı konya web tasarım konya düğün salonu
konya düğün salonları konya düğün salonu konya düğün salonları